HVAC Bulgaria  

Елдоминвест откри нова логистична база във Варна

Елдоминвест откри новия си Централен логистичен център Елдом, разположен в близост до Варна (9 декември), съобщиха от компанията. Съоръжението е с площ от 5000 кв. м. и капацитет 6000 палетни места. Центърът е оборудван с технологии за високостепенна автоматизация и едновременното и експедитивно обслужване на 6 товарни рампи. В проекта са инвестирани 5,5 млн. лв.

"Логистичният център ще координира експедицията на продуктите Елдом в България и нарастващия износ към експортните пазари", коментираха от компанията. Българското дружество към момента има 3 завода,оборудвани със съвременни автоматизирани поточни линии, и още 2 логистични бази в София и Пловдив. В Елдоминвест работят над 550 специалисти.

     
Източник: Елдоминвест

Ключови думи: Елдоминвест   логистична база   бойлери  

Област: ОВК  

Аристон
Подобни статии
HEXONIC
СТИКО БГ ООД

АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ В ОБЛАСТТА НА ОВК
на специализирания портал HVAC-Bulgaria.com
БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!


Passive House Shop
Български технически каталог
Последно от Реализации

Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg

Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев

ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта

© Copyright 2010 - 2025 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.

  ФИРМЕНА ПУБЛИКАЦИЯПродуктови офертиБраншови акцентБизнесИнвестицииВидео на седмицатаПроектиПредстоящоРеализацииСъбитиятаОбществени поръчки/ТърговеОбучения/СеминариЕкспертноТехнологииСтатииКариериОбяви за работа
 

ОЩЕ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

IndustryInfo.BG

ПРЕПОРЪЧВАМ МАТЕРИАЛ


 
 
момент...