HVAC Bulgaria  

Бош откри център за обучение по термотехника в София

На 26 септември т. г. Бош откри новия си Център за обучение Термотехника в София, съобщиха от компанията. Учебното звено е оборудвано с модерни технологии, иновативни продукти и системи за отопление, охлаждане и топла вода. Целта на Бош е да усъвършенства уменията на техниците, както и на сервизните партньори в термотехническия сектор на България.

Новият учебен център представя съвременните решения за отопление, охлаждане и топла вода, както и домакински електроуреди. Проектът по изграждането му стартира през март т. г. и след по-малко от шест месеца той е готов да посрещне първите си клиенти за обучения в кондензационната и термопомпената технология.

"В този център можем да видим практически примери, каквито са първият котел със стъклен дизайн Condens 7000i и интелигентен терморегулатор EasyControl CT200“, заяви Михай Болдижар, генерален директор на Роберт Бош и представител на Група Бош в България.

     
Източник: Роберт Бош

Ключови думи: Роберт Бош   Бош Термотехника   Robert Bosch  

Област: ОВК  

Аристон
Подобни статии
HEXONIC

АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ В ОБЛАСТТА НА ОВК
на специализирания портал HVAC-Bulgaria.com
БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!


Passive House Shop
Български технически каталог
Последно от Реализации

Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg

Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев

ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта

© Copyright 2010 - 2025 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.

  ФИРМЕНА ПУБЛИКАЦИЯПродуктови офертиБраншови акцентБизнесИнвестицииВидео на седмицатаПроектиПредстоящоРеализацииСъбитиятаОбществени поръчки/ТърговеОбучения/СеминариЕкспертноТехнологииСтатииКариериОбяви за работа
 

ОЩЕ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА

IndustryInfo.BG

ПРЕПОРЪЧВАМ МАТЕРИАЛ


 
 
момент...