

ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
06.04.2026 | Полски производител на компоненти за подово отопление търси партньори в ОВК сектора
03.04.2026 | Ромстал България откри академия за обучения в сферата на ОВК технологиите в София
30.03.2026 | Община Банско търси изпълнител на проект за реконструкция на системи за отопление и вентилация
25.03.2026 | Heat Exchanger World Europe 2026 събира професионалистите от бранша в Ротердам
20.03.2026 | Как може да се оползотвори успешно отпадната топлина от центровете за данни








Belimo ще участва на MCE 2026 с щанд, на който ще представи полеви устройства и цифрови решения от ново поколение, предназначени да помогнат на собствениците на сгради, системните интегратори и мениджърите на съоръжения да снижат потреблението на енергия с до 55%, да намалят въглеродните емисии и да подготвят своята инфраструктура за бъдещето, съобщават от компанията.
От 24 до 27 март международното търговско изложение MCE 2026 в Милано ще бъде място за среща на компании от секторите ОВК, възобновяема енергия и водопроводни системи с нови клиенти и партньори, които проектират, инсталират и изграждат инсталации и системи за комфорт в промишления, жилищния и търговския сектор.
Тъй като регулаторните изисквания все повече се затягат, а разполагаемият бюджет, време и квалифицирана работна ръка стават все по-ограничени, Belimo разработва и предлага технологии, които опростяват инсталирането, подобряват оперативната ефективност и позволяват безпроблемна цифрова интеграция през целия жизнен цикъл на ОВК системите.
"С участието си в тазгодишното издание на MCE Belimo си поставя за цел да демонстрира на посетителите продуктово портфолио, което поддържа всеки аспект от производителността на ОВК системите. В съответствие със своето мото "Творим днес с мисъл за утре", Belimo представя продукти, отговарящи на настоящите изисквания на индустрията, които предвиждат и бъдещите нужди и гарантират на потребителите, че винаги са с една крачка напред", споделят от компанията.

На своя щанд на MCE 2026 – A01/09 в зала 7, Belimo ще демонстрира ключови приложения на полеви ОВК устройства, както и специален раздел, посветен на центровете за данни, за да отговори на интереса към този нарастващ пазарен сегмент за индустрията.
Ключови думи: Belimo Белимо MCE 2026 ОВК системи
Област: ОВК
Лесен избор на ОВК решение за дома с онлайн конфигуратора на Hoval
Какви са тенденциите на пазара на климатици
Интелигентно управление и свързаност на системите с HovalSupervisor cloud
C&R 2025 представя иновациите в ОВК бранша в Мадрид
Belimo – 50 години развитие и иновации в ОВК решенията
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ В ОБЛАСТТА НА ОВК
на специализирания портал HVAC-Bulgaria.com.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
05.03.2026 | Уебинари представят успешни решения за дигитализация и устойчивост на отоплителните мрежи
02.03.2026 | Форум с международно участие събира ОВК сектора в Старосел
02.03.2026 | Проведе се първата зимна школа по проект DHC Academy
12.02.2026 | Стартира серия от уебинари за новаторски решения за отопление и охлаждане в градовете
02.02.2026 | Виена ще бъде домакин на конференция за термопомпени технологии на МАЕ
05.03.2026 | Уебинари представят успешни решения за дигитализация и устойчивост на отоплителните мрежи
02.03.2026 | Форум с международно участие събира ОВК сектора в Старосел
02.03.2026 | Проведе се първата зимна школа по проект DHC Academy
12.02.2026 | Стартира серия от уебинари за новаторски решения за отопление и охлаждане в градовете
02.02.2026 | Виена ще бъде домакин на конференция за термопомпени технологии на МАЕ
Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2026 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.