

ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
04.06.2026 | КСБ и БАОВК подписаха меморандум за сътрудничество
01.06.2026 | Местната администрация в Разград намалява с над 55% разходите за отопление на сградата на Общината
01.06.2026 | Български учени разработиха нова методика за геотермални проучвания
28.05.2026 | Проучване на BEAMA разкрива нови възможности за икономии на енергия при отопление с термопомпи
18.05.2026 | Разградски производител на технически стъкла повишава енергийната си ефективност с нови термопомпи по ПКИП









Hexonic обяви, че ще участва на тазгодишното издание на международното изложение за ОВК технологии Romtherm в Букурещ. Събитието ще се проведе в периода от 20 до 23 март т. г.
Компанията, която е сред лидерите в топлообменните технологии, отправя покана към всички партньори, дистрибутори и клиенти да посетят нейния изложбен щанд 51 в зала B2 на Romexpo център на предстоящото събитие.
"Присъединете се към нас на това престижно изложение в Букурещ. На нашия щанд ще говорим за най-новите и съвременни решения в областта на топлообменните апарати и за най-новите приложения в индустрията. Нашият екип от експерти ще бъде на разположение да се срещне с вас и да отговори на всички въпроси", приканват от Hexonic.

"Топлообменниците играят решаваща роля в ОВК системите като пренасят топлина между два или повече флуида, без да ги смесват. Проектирането на конкретни приложения изисква да се вземат предвид множество технически параметри, така че да се гарантира ефективността на системата. При оразмеряването и избора на подходящ топлообменник са нужни специализирани познания и съобразяване с редица фактори като мястото на първичните и вторични вериги в системата, падовете на налягането и др.", обясняват от компанията и допълват:
"На място посетителите ще могат да се срещнат с мениджър, отговарящ за България и Балканите. Ще бъдат показани някои от най-новите продукти, предлагани от Hexonic. Всеки ще има свободен достъп до безплатния софтуер за селекция. Очакваме с нетърпение възможностите за съвместни бизнес отношения".
Изложението представя най-новото в областта на отоплителните и вентилационните инсталации, климатизацията и охлаждането, пожарната безопасност, ВиК и газоснабдителните инсталации. Събитието е с дългогодишна традиция и събира експерти, инженери, изследователи, производители, търговци и дистрибутори на оборудване на национално и международно ниво.
Международният търговски панаир предлага ценна възможност за запознаване с новаторски разработки, за срещи и обмяна на опит в сферата на сградните системи, създаване на нови партньорства и сключване на сделки.
Източник: HexonicКлючови думи: Хексоник Hexonic Romtherm топлообменници
Област: ОВК
Избор на подходящ топлообменник при подмяна на оборудване
Heat Exchanger World Europe 2026 събира професионалистите от бранша в Ротердам
Hexonic пусна в експлоатация нова линия за асемблиране на пластинчати топлообменници
Белгийска компания търси производител на микроканални топлообменници
Пазарът на топлообменници ще достигне 33,52 млрд. долара до 2030 г.
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ В ОБЛАСТТА НА ОВК
на специализирания портал HVAC-Bulgaria.com.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
13.05.2026 | Второто издание на Heat Pump Technologies ще постави акцент върху енергийната интеграция и ВЕИ
05.05.2026 | Над 100 представители на сектора взеха участие в първия Форум ОВК Общност
30.04.2026 | Chillventa 2026 се фокусира върху изграждане на силна международна мрежа в ОВК индустрията
28.04.2026 | ENGO България се включи в първото издание на форум ОВК Общност
20.04.2026 | Euroheat & Power трасира бъдещето на отоплителния сектор в ЕС
13.05.2026 | Второто издание на Heat Pump Technologies ще постави акцент върху енергийната интеграция и ВЕИ
05.05.2026 | Над 100 представители на сектора взеха участие в първия Форум ОВК Общност
30.04.2026 | Chillventa 2026 се фокусира върху изграждане на силна международна мрежа в ОВК индустрията
28.04.2026 | ENGO България се включи в първото издание на форум ОВК Общност
20.04.2026 | Euroheat & Power трасира бъдещето на отоплителния сектор в ЕС
Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2026 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.