ПОСЕТЕТЕ ОЩЕ СПЕЦИАЛИЗИРАНИ ПОРТАЛИ ОТ ГРУПАТА
05.06.2023 | ISH China & CIHE 2023 отбеляза засилен интерес към екологичния аспект в ОВК индустрията
02.06.2023 | Уебинар от поредицата Net-zero запознава с актуални решения за енергийна ефективност и устойчивост
02.06.2023 | Предстои уебинар за енергоспестяващи технологии за ОВК системи
26.05.2023 | Предстои уебинар за приложението на соларната енергия в отоплителните системи
19.05.2023 | Днес разполагаме с технологии за значително намаляване на потреблението на енергия и въглеродните емисии
Американската компания Watlow, водещ разработчик и производител в областта на отоплителните индустриални системи, финализира сделката със Schneider Electric по придобиването на Eurotherm, съобщава новият собственик Watlow.
Eurotherm е водещ доставчик за световните индустриални пазари на оборудване, системи и услуги за температурен, мощностен и процесен контрол и за измервания и управление на данни. Персоналът на компанията наброява около 650 души, пръснати по целия свят, седалището е в Уърдинг, Великобритания, а основната производствена дейност e базирана в Леджини, Полша.
Роб Гилмор, главен изпълнителен директор на Watlow, каза: "Развълнувани сме от това, което Watlow и Eurotherm ще постигнат съвместно. Това придобиване е в съответствие с нашата визия за предоставяне на иновативни продукти и технологии за отопление, които спомагат за увеличаване на конкурентното предимство на нашите клиенти. Комбинацията от продукти и технологии на Watlow и Eurotherm ще създаде нови глобални възможности за нашите общи клиенти и ще ни позволи да насочим развитието на нашите усъвършенствани системи във важни направления."
Watlow планира да създаде центрове на Eurotherm за иновативни разработки на продукти за електроника и контрол в Уърдинг и Дардили, Франция, като и да инвестира в базата на Eurotherm в Полша, която да се превърне в производствен център за върхови постижения на Watlow в Европа. Предвижда се този допълнителен капацитет също така да способства за разширяване и в други части на света, включително Северна и Южна Америка и Азия, допълват от Watlow.
Източник: WatlowКлючови думи: Watlow Eurotherm отоплителни системи
Област: ОВК
Инфрачервено отопление (Част 2)
Инфрачервено отопление (Част 1)
Нови разпоредби в Германия регламентират преминаването към отопление с възобновяеми източници
Пет важни предимства на хибридните отоплителни системи на Hoval
Международното изложение Aquatherm Nitra отваря врати в Словакия
АБОНИРАЙТЕ СЕ за единствения у нас тематичен бюлетин
НОВИНИТЕ В ОБЛАСТТА НА ОВК
на специализирания портал HVAC-Bulgaria.com.
БЕЗПЛАТНО, професионално, всяка седмица на вашия мейл!
16.03.2023 | Hoval представя примери за успешна реализация на енергийноефективни решения на Green Energy 2023
13.03.2023 | Евростат отбелязва тенденция на увеличение на отоплението и охлаждането от възобновяеми източници
24.02.2023 | БАОВК ще съдейства на потребители и фирми при нелоялни търговски практики
22.02.2023 | Демо камион и презентации са част от програмата на европейското турне Belimo Roadshow в София
22.02.2023 | Приложението CAIRO на Hexonic вече позволява избор на сухи охладители
16.03.2023 | Hoval представя примери за успешна реализация на енергийноефективни решения на Green Energy 2023
13.03.2023 | Евростат отбелязва тенденция на увеличение на отоплението и охлаждането от възобновяеми източници
24.02.2023 | БАОВК ще съдейства на потребители и фирми при нелоялни търговски практики
22.02.2023 | Демо камион и презентации са част от програмата на европейското турне Belimo Roadshow в София
22.02.2023 | Приложението CAIRO на Hexonic вече позволява избор на сухи охладители
Специализиран портал от групата IndustryInfo.bg
Действителни собственици на настоящото издание са Теодора Стоянова Иванова и Любен Георгиев Георгиев
ПОЛИТИКА ЗА ПОВЕРИТЕЛНОСТ И ЗАЩИТА НА ЛИЧНИТЕ ДАННИ
Условия за ползване
Изисквания и условия за реклама
Карта на сайта
© Copyright 2010 - 2023 ТИ ЕЛ ЕЛ МЕДИА ООД. Всички права запазени.